پرسش‌های متداول

1- چگونه می توانم مقالۀ خود را آماده و ارسال نمایم؟

برای آماده سازی مقاله، به صفحۀ "راهنمای نویسندگان" رجوع نمایید.

2- آیا مقالات باید از شیوه نامۀ خاصی پیروی نمایند؟ کدام شیوه نامه مدنظر می باشد؟

مقالات آماده شده برای این مجله باید از شیوه نامۀ APA پیروی نمایند. برای اطلاعات بیشتر به صفحۀ اصلی "شرایط کلی تدوین مقاله" مراجعه فرمایید.

3- چگونه می توانم مقالۀ خود را برای مجله ارسال کنم؟ آیا از طریق پست الکترونیکی امکان پذیر است؟

ارسال مقالات تنها از طریق سیستم ثبت و ارسال پایگاه اینترنتی فصلنامه (ارسال مقاله) امکان پذیر است. مقالات ارسال شده از طریق پست الکترونیکی مورد قبول نمی باشند. آدرس وبگاه:   http://www. farhangekhorasan.ir

4-پس از بارگذاری فایل ها در سامانه، روی گزینه تکمیل ارسال مقاله کلیک کرده، مقاله ارسال نمی شود و پیام با رنگ قرمز (برای تکمیل ارسال مقاله مراحل زیر را کامل کنید، اضافه کردن فایل اصل مقاله و ...) می آید، تکلیف چیست؟

در قسمت نوع فایل: هشت گزینه ستاره دار هست. لذا باید همه فایل ها را بارگذاری نمایید. جهت اطلاعات بیشتر به راهنمای فایل های ضروری برای ارسال مقاله از طریق سامانه مراجعه نمایید.

5- پس از ارسال اولیۀ مقاله، چه مدت زمان طول می کشد که پاسخی از مجله دریافت کنم؟

فرآیند داوری دوسو-ناشناس و همکار-بررسی مقالات در این مجله دو هفته به طول می انجامد. پس از سپری شدن این زمان، شما اطلاعیه پذیرفته شدن یا رد شدن مقاله را دریافت می نمایید.

6- نویسنده یا نویسندگان، چه اصول اخلاقی را باید در نظر داشته باشند؟

برای اصول اخلاقی مربوط به نویسنده یا نویسندگان، لطفاً به بخش "اصول اخلاقی انتشار مقاله" مراجعه فرمایید.

7- نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده ام. چگونه می توانم آن را بازبابم؟

صفحۀ "ورود به سامانه" را باز نمایید و "رمز ورود به سامانه را فراموش کرده ام!" را انتخاب نمایید. در آنجا می توانید آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نموده و نام کاربری یا رمز عبور خود را دریافت نمایید.